Rodzaje luster łazienkowych

Napisane przez dnia 3 lipca, 2013 w Wyposażenie wnętrz | Brak komentarzy

Rodzaje luster łazienkowych

Każdego dnia w łazience wykonujemy wiele istotnych zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, dzięki którym wyglądamy świeżo, estetycznie, elegancko, a przede wszystkim czysto. Zabiegi pielęgnacyjne takie jak czesanie, golenie czy makijaż nie byłyby jednak możliwe bez lustra.


http://www.kolo.com.pl/produkty/meble-i-inne/lustra-i-szafki-z-lustrem/

Foto: img513.imageshack.us

Lustra łazienkowe pełnią nie tylko funkcje…

Lustra łazienkowe pełnią nie tylko funkcje użytkowe i praktyczne, ale również dekoracyjne. Stanowią bowiem miły, często ciekawy i oryginalny akcent wyposażenia wnętrza. W wielu przypadkach sprawiają, ze łazienka wydaje się być większa niż w rzeczywistości. Wybór luster łazienkowych na rynku jest ogromny, dlatego każdy znajdzie coś na miarę własnych potrzeb i oczekiwań.

lustro łazienkowe

Foto: homelight.pl

W salonach łazienkowych i sklepach nadal królują tradycyjne lustra łazienkowe, które sprawdzają się w każdej łazience, bez względu na jej styl. Mogą być w różnorodnych rozmiarach i kształtach: owalne, okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Bardzo często lustra łazienkowe tradycyjne są wyposażone w dodatkowe elementy takie jak półki czy oświetlenie w postaci kinkietów. Jeśli stawiamy na oryginalność warto zdecydować się na lustra ozdobne, tzw.

dekoracyjne. Producenci oferują również lustra łazienkowe kosmetyczne, które wykorzystujemy w czasie podstawowych zabiegów kosmetycznych: golenia, czesania lub makijażu. Popularne stają się również lustra łazienkowe w szafkami oraz podświetlane w nowoczesny, bardzo ciekawy sposób.

Demoty

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>